×
Anna Galejeva-Jefimova
Kāzu Fotogrāfs

+371 26483582
[email protected]
https://www.facebook.com/galejastudio

Par Fotogrāfu

Mūsu dzīve ir pilna ar dažādiem notikumiem, kas mūsu ikdienu iekrāso košās un dzīvespriecīgās krāsās Katru piedzīvojumu vai pārdzīvojumu. Taču ar laiku šīs krāsas mūsu atmiņās izbalē un reizēm aizmirstas pilnībā. Kāzas ir tā īpašā diena, kuru gribas atcerēties visu mūžu! Fotogrāfijas – tas ir labākais veids, kā šīs atmiņas saglabāt tikpat košas un dzīvespriecīgas kā pirmajā dienā!

Profesionālā fotogrāfe Anna Gaļejeva uzskata, ka nefotogēnisku cilvēku nav, ir fotogrāfi, kas nespēj paradīt cilvēka skastumu fotogrāfijā!

Pakalpojumi:

pirmskāzu fotosesija (tā saucamā love-story) studijā vai dabā pēc klienta izvēles;

visu bilžu apstrāde un ierakstīšana diskā (oriģināla izmēra faili izdrukai un samazinātas kopijas izmantošanai internetā);

slideshow-filma no ~200 labākajām bildēm;

diski ar bildēm un slideshow ir apdrukāti un skaisti noformēti;

fotogrāmata no ~100 labākajām bildēm;

privātas kāzu fotogalerijas izveidošana internetā, fotogrāfes mājas lapā www.galeja.lv , (albumam var piekļūt ar paroli, ko izvēlas pāris) – nav jādomā kā paradīt bildes draugiem un radiem, nav jātaisa galeriju pašiem!

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Kādēļ tik ilgi jāgaida savas kāzu bildes un video? Kāzu sezona Latvijā ir salīdzinoši īsa un, fotogrāfiem un videogrāfiem iemūžinot vienas vai pat vairākas kāzas katru nedēļu, sāk veidoties darbu rinda. Turklāt profesionāli fotogrāfi un videogrāfi bildes un video apstrādā rūpīgi, pievēršot uzmanību detaļām, ņemot vērā, ka apstrāde no vienām kāzām vidēji aizņem vismaz nedēļu.