×
Inta Lankovska
Inta Lankovska
Kāzu Fotogrāfs

+371 25719170
[email protected]
https://intaphotography.com/

Par Fotogrāfu

badge-photo-best.png
2022
2017
2014
badge-photo-top10.png
2023
2019

Varbūt skanēs ambiciozi, bet es esmu par kāzu fotogrāfiju ar dvēseli. Emocijas, daile un oriģinalitāte ir manas foto vīzijas pamatā un es tiecos šos trīs elementus iemūžināt katrā kāzu stāstā. Man ir svarīga jūsu mīlestība. Katras kāzas fotografēju kā savas, ar lielu atbildību un prieku sirdī. Man ir svarīgi iepazīt katru savu pāri. Kas jums patīk, kas mazāk, kā jūs iepazināties, kādu mūziku jūs klausaties, uz kādām filmām ejat, vai jūs esat suņu vai kaķu cilvēki. Draudzība ļauj mums būt uz viena viļņa kāzu dienā, kad es pievienojos jums, jūsu radiem un draugiem svinot mīlestību.

Latvijas un starptautiskie apbalvojumi:

Junebug Weddings “Best of Best Destination Wedding Photography 2019”,
Bodaf New Talent 2019 fināliste,
Junebug Weddings “Best of the Best Wedding Photography 2018”,
Latvijas Labākais Kāzu Fotogrāfs 2017,
Latvijas Labākais Kāzu Fotogrāfs 2014.

Ar fotogrāfiju nodarbojas jau 15 gadus, esmu ieguvusi bakalaura grādu fotogrāfijā Londonā (“University of West London”), pabeigusi laikmetīgās fotogrāfijas skolu “ISSP” Rīgā un esmu Promise Workshop kāzu fotogrāfijas meistarklašu dibinātāja. Ar prieku fotografēju visā Latvijā un Eiropā.

Lai iepazītos plašāk ar maniem darbiem, tiekamies kāzu fotogrāfijas mājaslapā www.intaphotography.com!

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Šķiet, ka izmaksas ir pārāk lielas? Vidēji LKFVA fotogrāfs vienu kāzu fotogrāfiju radīšanai un apstrādei velta 5 pilnas darba dienas. Videogrāfs pat līdz 10 pilnām darba dienām. Sava uzņēmuma uzturēšana (nodokļi, grāmatvedība, izglītība, inventāra iegāde u.tml.) vienam LKFVA fotogrāfam vidēji izmaksā 5 tūkstošus eiro gadā.