×
Juris Zīģelis
Kāzu Fotogrāfs

+371 2623 6862
[email protected]
https://www.zigelis.lv/kazu-fotografs

Par Fotogrāfu

badge-photo-top3.png
2020
badge-photo-top10.png
2023
2022
2021

Kāzu fotogrāfs, kam ļoti svarīgs ir patiess, pilnvērtīgs un dokumentāls stāsts par kāzu dienu. Fotogrāfs, kas deg šajā stāstā parādīt to, kā pāris jūtas, kas ir tā vērtības, mīļie cilvēki un sirdī paliekošie mirkļi. Patīk patiesi cilvēki, īstes emocijas, dabiska un jēgpilna notikumu gaita. Kāzās esmu klātesošs visiem notikumiem – no gatavošanās līdz pusnakts rituālam. Tajā pat laikā nepamanāms. Ar jauno pāri un viesiem – ļoti komunikabls (brīvi pārvaldu arī angļu un krievu valodu), draudzīgs un pretimnākošs.

Pirms kāzām ar prieku dalīšos savā 300+ kāzu pieredzē (kāzās kopš 2011.gada), palīdzot izprast kāzu dienas norises, laikus un procesus, lai tā jums būtu īpaši mīļa svētku diena – viegla, emocijām pilna un tajā pat laikā pārdomāti saplānota. Man tuva ir daba un piedzīvojumi, tā kā esiet gatavi brist mežā, krūmos, purvos, būt drosmīgiem izmēģināt kaut ko jaunu – tas viss meklējot labākos apstākļus, kas izceļ jūsu –  kā pāra un indivīdu – personību. Fotosesijas organizēju kāzu industrijai neierastā veidā, lai gan līgava, gan līgavainis justos brīvi, ērti un pašpārliecināti manā klātbūtnē un kameras priekšā.

Esam uz viena viļņa? Ja tā, tad priecāšos, ja sazināsies ar mani – sarunāsim tikšanās vietu un laiku kopīgai sarunai par un ap kāzām!

 

 

 

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Atceries, ka visi LKFVA biedri ir izturējuši iestāšanās kritērijus! Katra pretendenta profesionalitāti izvērtē 3 LKFVA valdes locekļi un 3 nejauši izvēlēti LKFVA biedri. Tas ir garants, ka klienta saņemtais pakalpojums būs kvalitatīvs.