×
Kristīne Grīnvalde
Kāzu Fotogrāfs

+37129122140
[email protected]
https://kristinegrinvalde.com/

Par Fotogrāfu

Savu fotografēšanas stilu visvairāk saistu ar dažādām krāsu niansēm, kas savijas ar maigām emocijām, kadra tīrību un elegan­tām detaļām, to novērtē radošas personības, kuras tāpat kā mani interesē māksla, arhitektūra, ceļošana. Tās ir līgavas, kurām mode, elegance un estētika būs nozīmīgi aspekti gan ikdie­nas gaitās, gan kāzās.

Maigums ir tas, ko cenšos sajust katra pāra attiecībās, vai viņi ir kopā tikai nesen un taureņi lido vēderā vai, nodzīvojot labu laiku līdzās, zina viens par otru visu, bet maigās jūtas paliek tikai stiprākas.

Ar neslēptu interesi gaidu jaunos piedzīvojumos gan Latvijā, gan ārpus tās, jo man patīk ceļot, patīk iepazīt jaunus cilvēkus, no sirds iemīlēties katrā pārī, ko fotografēju.

Līdz kāzām man ir svarīgi uzturēt sirsnīgu komunikāciju ar saviem pāriem, tieši tādēļ uzņemos nelielu kāzu skaitu, lai var atrast laiku šādai personīgai saiknei ar katru, nereti līdz kāzām jau kļūstam par draugiem, un, jo vairāk pāris uzticas fotogrāfam, jo labākas bildes izdosies.

Manu pāru emocijas, saņemot savas kāzu fotogrāfijas ir lielākā iedvesma turpināt fotografēt kāzas nu jau vairāk kā 10 gadus.

Kristīne&Kaspars, 2019.gada jūlijs. “Gribējām pateikt tiešām milzīgu un sirsnīgu paldies! Katra bilde caurstrāvo Tavu ieguldīto darbu, kā arī ir iemūžināti labākie momenti un sīkākās detaļas un emocijas. Esam pārsteigti, ka ir tik daudz bilžu arī ar viesiem. Ja kāzu dienā nespējām noķert katra viesa emocijas, tad bildes lieliski parādīja katra tās dienas emocijas! Portreti ir vienkārši neaprakstāmi skaisti. Skatoties bildes man acīs bija asaras un domāju – cik gan skaista un cēla šī diena bija! Pateicoties Tev tā paliks neaizmirstama! Viennozīmīgi secinājām, ka fotogrāfa darbs nav viegls un tas nebeidzas tikai konkrētā kāzu dienā! Tā enerģija un darbs, ko Tu velti kāzu pārim nav izmērojama ne pateicībā, ne finansēs!”

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Kādēļ tik ilgi jāgaida savas kāzu bildes un video? Kāzu sezona Latvijā ir salīdzinoši īsa un, fotogrāfiem un videogrāfiem iemūžinot vienas vai pat vairākas kāzas katru nedēļu, sāk veidoties darbu rinda. Turklāt profesionāli fotogrāfi un videogrāfi bildes un video apstrādā rūpīgi, pievēršot uzmanību detaļām, ņemot vērā, ka apstrāde no vienām kāzām vidēji aizņem vismaz nedēļu.