×
Māris Arbidāns
Kāzu Fotogrāfs

+37128383510
[email protected]
https://www.arbidans.lv

Par Fotogrāfu

Esmu Māris. Dzimis un audzis Sēlijā, šobrīd dzīvoju Ogrē. Jau gandrīz desmit gadus daru to, kas man dod visslielāko dzīves piepildījumu – es fotogrāfēju! Šajā vienmēr radoši īpašajā procesā esmu iekšā dziļi un no ❤️! Fotogrāfijas māksla mani uzrunājusi jau kopš bērnības, kad vēl šķirstīju ģimenes albumus. Tā pa īstam foto māksla mani aizrāva pēc vidusskolas, kad iegādājos savu pirmo fotoaparātu “ziepeni” ar 36 kadriem. Un tā viss sākās! Ar puķēm pļavā un mūsu kaķi!

Ja man jautā, ko tieši fotografēju, atbilde ir – cilvēkus! Bildēju visas tās vērtības un notikumus, kuru dēļ ir vērts dzīvot – laimi, mīlestību, prieku, ģimeni un draudzību. Mana pamatnodarbošanās ir kāzu fotosesijas (reportāžas), bet dažādībai un izaugsmei piedāvāju arī pāru, ģimeņu, kristību, gaidību (punču) un individuālās fotosesijas.

Priekš manis vislieliskākā foto studija? Tā ir Daba. Šeit ir viss, kas nepieciešams lieliskām un unikālām fotogrāfijām. Tiecos dabā un cilvēkā saskatīt ne tikai skaisto, bet arī neparasto. Palīdzu cilvēkiem kameras priekšā justies brīvi un nepiespiesti, ļauties šim procesam un ļoti būtiski, ka gala rezultāts nav tikai mans nopelns – mēs radām KOPĀ!

Tiekamies!

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Šķiet, ka izmaksas ir pārāk lielas? Vidēji LKFVA fotogrāfs vienu kāzu fotogrāfiju radīšanai un apstrādei velta 5 pilnas darba dienas. Videogrāfs pat līdz 10 pilnām darba dienām. Sava uzņēmuma uzturēšana (nodokļi, grāmatvedība, izglītība, inventāra iegāde u.tml.) vienam LKFVA fotogrāfam vidēji izmaksā 5 tūkstošus eiro gadā.