×
Oskars Kupics
Kāzu Fotogrāfs

+371 26347981
o.kupics@gmail.com
https://www.oskarskupics.com

Par Fotogrāfu

Lielisku darba rezultātu palīdz sasniegt vairāk kā 15 gadu pieredze kāzu foto sfērā, kā arī kvalitatīva foto tehnika un optika, kas ļauj fotografēt arī nepietiekamas gaismas apstākļos. Klienti vairākkārt ir uzsvēruši manu spēju notvert visspilgtākos mirkļus un atrast interesantu kompozicionālus risinājumus. Fotografēju pārsvarā reportāžas stilā īpaši neiejaucoties kāzu norisē. Kāzās pārvietojos ar savu auto, tādejādi nodrošinot pilnīgu autonomiju.

Piedāvājumā:

  • fotografēšana visas dienas garumā, sākot no gatavošanās līdz mičošanai, vai īsāku laiku (par laiku var vienoties);

  • profesionāla bilžu apstrāde, retuša (rezultātā saņemsiet sākot no 800 bildēm);

  • bildes ierakstītas FLASH atmiņas nesējā;

  • rezerves kopijas uzglabāšana;

  • pēc klienta vēlmes, iespējama fotostudijas ierīkošana banketa norises vietā ar profesionālām studijas gaismām, lielizmēra kāzu albums (33×28 cm, 52 lapas, cietie vāki), pirmskāzu fotosesija “Love story”.

Fotografējot tiek izmantota augstākās kvalitātes foto tehnika un optika. Nikon full frame kameras (2 gab.), 2 zibspuldzes, gaiša un kvalitatīva NIKON optika – 7 objektīvi (17-35 mm f 2.8, 24-70 mm f 2.8, 70-200 f 2.8, 50 mm f 1.4, 85 mm f 1.8, 105 mm f 2.8, 35 mm f 1.8)

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Atceries, ka visi LKFVA biedri ir izturējuši iestāšanās kritērijus! Katra pretendenta profesionalitāti izvērtē 3 LKFVA valdes locekļi un 3 nejauši izvēlēti LKFVA biedri. Tas ir garants, ka klienta saņemtais pakalpojums būs kvalitatīvs.