×
Sandija Veikša
Kāzu Fotogrāfs

+371 2685 4017
[email protected]
https://www.sandijaveiksa.com/

Par Fotogrāfu

Kāzu reportāžā vados pēc pārliecības, ka kāzu fotogrāfijas ir domātas galvenokārt ģimenes albumam un sekundāri – publiskai apskatei sociālos tīklos, bet lieliski, ja var izmantot abos! Tādēļ pievēršu īpašu uzmanību, lai kāzu reportāžā būtu dokumentētas vietas, kur norisinās kāzu dienas notikumi; savstarpējās attiecības starp jauno pāri, ģimeni un viesiem; detaļas, kas vizuāli raksturo jaunā pāra redzējumu par to, kas tieši viņiem ir skaisti. Svarīga kāzu fotogrāfijas sastāvdaļa ir vieglums un patiesums – ne tikai kāzu dienā un fotosesijas laikā, bet arī komunikācijā un plānošanā.

Lai arī kāzu dienas plāns lielākoties ir līdzīgs, katras kāzas tiešām ir vienreizējas un īpašas. Šo dienu veido līdzcilvēki, jaunā pāra noskaņojums un raksturs, ļaušanās plūst līdzi notikumiem un tos izbaudīt!

Uz tikšanos svētkos!

Kāzu fotogrāfe Sandija Veikša

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

LKFVA asociācijas biedra statuss nepaaugstina izmaksas, bet tieši otrādi – tās samazina! Asociācijas dalības maksa ir niecīga, ja salīdzina ar citām asociācijām vai izmaksām, ko fotogrāfs tērētu savai pašreklāmai individuāli.