×
Kāzu fotogrāfs Vilni Slūka
Vilnis Slūka
Kāzu Fotogrāfs

+371 29148488
[email protected]
https://www.vilnissluka.com

Par Fotogrāfu

badge-photo-top3.png
2017
badge-photo-top10.png
2022
2021
2019
2018
.

RADOŠAS, PATIESAS UN EMOCIONĀLAS KĀZU FOTOGRĀFIJAS

.
Es mīlu fotografēt kāzas radošā fotožurnālistikas stilā, balansējot starp mākslu un dokumentālo fotogrāfiju.  Es dievinu īstas, nesamākslotas emocijas un mirkļus. Esmu komunikabls un draudzīgs. Ar mani ir viegli, es protu sajust noskaņojumu un pielāgoties jebkurai kompānijai, tādējādi iegūstot attēlos dabiskumu, nesamākslotību un “klātbūtnes efektu”.
.

TAVA KĀZU DIENA BŪS NE TIKAI SVĒTKI, BET ARĪ MĀKSLAS DARBS.

.
Ikvienas kāzas uztveru kā mazu, neatkārtojamu mākslas projektu. Mani iedvesmo šī iespēja sajust Jūsu attiecību ķīmiju un ietērpt šo stāstu brīnišķīgās fotogrāfijās. Es esmu gatavs kāzu dienā uzkāpt kokā vai pat iekāpt upē, lai radītu ko īpašu. Un Jūs?
.
..

INDIVIDUĀLA PIEEJA

.
Es nevēlos tikai radīt bildes, es vēlos iemūžināt Jūsu unikālo stāstu, Jūsu īpašo sajūtu un personīgās emocijas. Katrs no Jums ir unikāls, tāpēc es centīšos iemūžināt to, kas Jūs padara īpašus. Un tā ir milzīga atbildība, caur savu redzējumu saglabāt fotogrāfijās, iespējams Jūsu nozīmīgākās dienas notikumus. Kas ir tās lietas, kas Jums ir svarīgas un padara Jūs par to kas esat kopā? Kam ir jābūt šajās kāzu fotogrāfijās, lai tās kļūtu par patiešām vērtīgām atmiņām?
.
.
.

10 GADU PIEREDZE KĀZU FOTOGRĀFIJĀ

.
Man ir uzticējušies jau vairāk kā 250 pāri. Mana pieredze ļauj man prognozēt mirkļus un nospiest slēdzi tieši tad, kad emocijas, vēstījums un kvalitāte sastopas augstākajā punktā. Es arī palīdzēšu Jums izplānot fotosesijas vietas, gan padalīšos ar savu pieredzi kāzu plānošanā un noderīgiem kontaktiem, lai mēs kopīgi sasniegtu vislabāko rezultātu.

 

APBALVOJUMI

2017 – Latvijas TOP3 kāzu fotogrāfs
2018 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs
2019 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs
2021 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs
2022 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs

Pārbaudīt fotogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

LKFVA asociācijas biedra statuss nepaaugstina izmaksas, bet tieši otrādi – tās samazina! Asociācijas dalības maksa ir niecīga, ja salīdzina ar citām asociācijām vai izmaksām, ko fotogrāfs tērētu savai pašreklāmai individuāli.