×

LKFA 2014. gada izstāde t/c Domina Shopping

23/07/2019

Lai arī tradicionāli par karstāko kāzu sezonu tiek uzskatīta vasara, gatavošanās šim skaistajam notikumam sākas jau laicīgi. Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas izstāde var palīdzēt gūt iedvesmu nozīmīgajai dienai tiem, kas vēl tikai gatavojas precēties, gan ļaus kavēties atmiņās par savu skaisto dienu tiem, kam tā jau aiz muguras. Lai arī aiz loga virpuļo sniegpārslas, mēs vēlamies līgavām, līgavaiņiem un citiem interesentiem ļaut iejusties siltās vasaras mirkļos, pasapņot par viņu īpašo dienu un iegūt pozitīvas emocijas. Izstādē izvietotās fotogrāfijas palīdzēs jaunajiem pāriem smelties idejas savām kāzām, kā arī, iespējams, noskatīt profesionālu fotogrāfu.

Izstādes dalībnieki: Dmitrijs Mokejevs, Mārcis Baltskars, Billijs Locs, Edgars Pohevičs, Džeina Saulīte, Kristīne Grinvalde, Gints Freimanis, Jānis Konons, Kaspars Suškevičs, Inta Lankovska, Oskars Briedis, Artūrs Romanovskis, Linda Ratuta, Indars Grasbergs, Līga Pētersone, Marats Grišins, Jānis Romanovskis,
Vjačeslavs Lučņenkovs, Juris Ross, Uģis Nagliņš.

Dace Podkalne, t/c Domina Shopping mārketinga vadītāja: “Ikdienas steigā bieži vien aizmirstam pateikt sev tuvākajam cilvēkam, cik daudz viņš mums nozīmē, tāpēc Valentīndiena ir patīkams atgādinājums to izdarīt. Tas, vai un kā katrs no mums to atzīmē, ir mūsu pašu ziņā, bet t/c Domina Shopping šogad Valentīndienu izvēlas atzīmēt ar īpaši jauku un romantisku fotogrāfiju izstādi.”

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas 2014.gada kāzu fotogrāfiju izstāde ir aplūkojama no 9.līdz 16.februārim t/c Domina Shopping pretī veikalam Douglas.

Par tirdzniecības centru Domina Shopping:
T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas saviem apmeklētājiem ne vien sniedz plašas iepirkšanās iespējas, bet arī piedāvā gūt pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku. Tajā atrodas vairāk nekā 160 veikalu, tostarp visplašākajā izvēlē tieši apavu, sporta un bērnu preču tirdzniecības vietas. Tāpat ir pieejama sporta zāle ar plašu un modernu SPA zonu, kafejnīcas un restorāni, kā arī dažādu pakalpojumu sniegšanas vietas – pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, apģērbu šūšanas un labošanas iestāde, apavu ražošanas un labošanas iestāde, kā arī atslēgu serviss. Tirdzniecības centra Domina Shopping pārvaldītājs ir SIA Baltic Red.