×

LKFVA 2020. gada kāzu izstāde t/c Galerija Centrs

05/06/2020

Rīdzenes ielā skatāma kāzu foto izstāde 

 

No 5. jūnija tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” ir skatāma “Latvijas kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas” veidota kāzu foto izstāde. Rīdzenes ielā 30 fotogrāfijās ir aplūkojami neaizmirstami, nozīmīgi un skaisti, mīlestību apliecinoši, mirkļi.

 

Izstādes mērķis ir sekmēt kāzu fotogrāfijas mākslinieciskās vērtības attīstību Latvijā, īpašu uzmanību veltot arī tās tehniskajai kvalitātei. Eksponētie foto darbi ir vislabākais piemērs, kādai jābūt kāzu fotogrāfijai – radošai un svētku noskaņu atspoguļojošai. Izstādes rīkotāji cer, ka darbi palīdzēs gūt iedvesmu nozīmīgajai dienai. Kā arī atgādināt precēties gribētājiem, ka neskatoties krīzes graujošu ietekmi uz nozari, šogad nekas nav zaudēts un ir vērts padomat par savām topošām kāzām. 

 

Izstādē skatāmi Dmitrija Mokejeva, Mārča Baltskara, Edgara Poheviča, Intas Lankovskas, Vjačeslava Lučņenkova, Uģa Nagliņa, Artūra Lāča, Benitas Žogotas, Lauras Viļumas, Ginta Freimaņa, Kristapa Lapika un Andreja Zavadska darbi. 

“Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijā” ir 61 biedrs – profesionāli fotogrāfi un videogrāfi, tās mērķis ir apvienot un saliedēt kāzu fotogrāfus un videogrāfus vienā organizācijā, lai sekmētu tehniskās kvalitātes un mākslinieciskās vērtības attīstību. Plašāk par asociāciju un tās biedriem var lasīt tās mājas lapā www.lkfa.lv.   

 

Papildu informācija:

Dmitrijs Mokejevs

Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas valdes loceklis

Tālr. 29155631