×
Mihails Marīgins
Kāzu Videogrāfs

+371 29816570
vividmarvideo@gmail.com
http://vividmar.lv/

Par Videogrāfu

Mihails Marīgins, kurš savā laikā nodibinājis VIVID CAFE videostudiju, visu laiku attīstās, mēģina un izdomā jaunus filmēšanas stilus. Var droši teikt ka Mihails nevar iedomāties savu dzīvi bez kameras un bez attīstības video sfērā.

Viņam ir svarīgi pieskaņoties klientam, sajust klienta velmes un sniegt tādu rezultātu, lai visi būtu sajūsmā! Mihails māk  redzēt emocijas, māk pielāgoties klientam un pats izveidot klientam nepieciešamo garastāvokli.

VIVIDMAR VIDEO studija ir orientēta uz līgavām un līgavaiņiem, kuri vēlas saņemt pēc kāzām lielisko video, kas aizkustina dvēseli!

Mihails filmē ne tikai kāzas, viņš ļoti daudz filmē priekš sevis, ka arī ir iesaistīts komerciālajā filmēšanā. Citu sfēru filmēšanas pieredzi izmanto arī kāzu video sfērā.

2014.g. Mihails tika apbalvots par labāko tūristu filmu – Latvian Tourism Product no TOURFILM RIGA.

 

 

Pārbaudīt videogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Izvērtējot kāzu fotogrāfu un videogrāfu, nespried par mākslinieku tikai pēc dažām labākajām portfolio fotogrāfijām vai īsfilmām. Noteikti apskaties mākslinieka mājas lapu, paplašīnātus kāzu stāstus, kas daudz vairāk atklās mākslinieka darbības stilu un profesionalitāti, visas dienas garumā.