×
Riverside Films
Kāzu Videogrāfs

+37129944343
hello@riversidefilms.lv
https://riversidefilms.lv

Par Videogrāfu

Daba un mīlestība – šīs lietas mūs iedvesmo radīt. Radīt ko īpašu un skaistu. Meklējam pārus, kas vēlas tieši mūs par savu atmiņu iemūžinātājiem un novērtē sinemātiskus stāstus. Pārus, kas vēlas teikt solījumus uz mūžu. Pārus, kas nebaidītos sasmērēt kurpes vai kleitu, nebaidītos no mūsu zemes neparedzamajiem laikapstākļiem un izbaudīt savu dienu, lai kāda tā būtu, jo tas rada patiesās emocijas. Un pats galvenais – kļūt par draugiem, jo mums ir ārkārtīgi svarīgi iepazīt ikkatru no mūsu pāriem. Esiet paši un nebaidieties pārkāpt pāri robežām, nebaidieties aizmirst nepamatotas tradīcijas. Veidojiet dienu tikai sev un tad tā būs patiesa!

Piedāvājam veidot dienas highlight jeb īpašāko mirkļu īsfilmas un dokumentālus 30 – 45 minūšu stāstus. Plašāku mūsu darbu veikumu var apskatīt mājaslapā un sazinoties ar mums personīgi!

 

Riverside films komanda ieguvusi šādas starptautiskas atzinības:

1.Caldera Workshop Best Wedding Film 2018

2.Europes Best Young Wedding Photographer 2018

3.Bodaf New Talent finalist 2018

Pārbaudīt videogrāfa pieejamību

Interesants Fakts:

Šķiet, ka izmaksas ir pārāk lielas? Vidēji LKFVA fotogrāfs vienu kāzu fotogrāfiju radīšanai un apstrādei velta 5 pilnas darba dienas. Videogrāfs pat līdz 10 pilnām darba dienām. Sava uzņēmuma uzturēšana (nodokļi, grāmatvedība, izglītība, inventāra iegāde u.tml.) vienam LKFVA fotogrāfam vidēji izmaksā 5 tūkstošus eiro gadā.